Minivan, czyli 6-osobowe taxi we Wrocławiu

Minivan, czyli 6-osobowe taxi we Wrocławiu

Wycieczka za miasto? Powrót z wesela? Minivany 6-osobowe z oferty Eko Taxi umożliwiają podróżowanie większą grupą znajomych jednym samochodem. Zawieziemy was w dowolne miejsce i o dowolnej godzinie – we wrocławskim oddziale zawsze za stałą kwotę za kilometr, czyli 2,40 zł! Sprawdźcie, kiedy jazda większą taksówką szczególnie się opłaca i jakie są najczęstsze cele podróży naszych klientów.

Spis treści:
Powrót z imprezy
Rozwożenie gości
Wycieczka w gronie znajomych
Kursy poza miasto
A może szukasz pracy?

Minivanem w 6 osób z imprezy do domu. We Wrocławiu zamawiasz jedną taksówkę i oszczędzasz

Pasażerowie naszego wrocławskiego oddziału najczęściej korzystają z usług 6-osobowych minivanów, gdy chcą we wspólnym gronie wrócić taksówką z całonocnej zabawy. Zamówienie takiego taxi wiąże się z niewielką opłatą dodatkową w wysokości 10 zł. Tym samym jeden kurs większym pojazdem zdecydowanie bardziej się opłaca, szczególnie jeśli mieszkacie w obrębie tej samej części miasta – tylko raz uiszczacie opłatę początkową, a następnie dzielicie się kosztem za przejazd. Trudno o lepszą ofertę! W jakich sytuacjach warto skorzystać z takiej usługi?

Impreza zorganizowana

Organizujecie chrzciny dziecka w kościele nieopodal domu na Biskupinie, ale przyjęcie w wynajętej sali odbędzie się na Pawłowicach – inaczej się nie dało ze względu na terminy. Ponadto nie wszyscy goście na stałe mieszkają we Wrocławiu – na uroczystość przyjedzie też ok. 10 krewnych z różnych zakątków Polski; dla nich zostały zarezerwowane pokoje w hotelu na Szczepinie. Zastanawiacie się, jak to wszystko logistycznie pogodzić? Kto choć raz organizował uroczystość na więcej niż kilka osób, wie, że dogranie wszystkich detali jest niezwykle trudne – szczególnie jeśli nie chce się przepłacić. Z myślą o takich właśnie sytuacjach nasza firma uruchomiła flotę aut wieloosobowych – minivanów i busów. Nie trzeba przy tym rezerwować kursu na wiele dni wcześniej – wystarczy, jeżeli zrobicie to na kilka godzin przed przejazdem. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje dostępność tych samochodów i waszą spokojną głowę.

Wycieczka poza miasto w gronie znajomych

Wybierasz się na wycieczkę ze znajomymi w okolice Wrocławia? Zamówcie minivana, czyli 6-osobowe taxi

Nic nie sprawia więcej przyjemności niż weekendowy wypad ze znajomymi poza miasto – szczególnie, jeśli podróż w okolice Wrocławia odbędziecie komfortowo w 6-osobowym minivanie Eko Taxi. Taka wycieczka pozwoli wam wypocząć z dala od zgiełku miasta i zregenerować siły. Miasto Stu Mostów latem potrafi być naprawdę nieznośne – gorące powietrze i rzadkie powiewy wiatru potęgują uczucie zaduchu. Z kolei zimą niesprzyjająca pogoda sprawia, że nikomu nie chce się wychodzić z domu. Dlatego niezależnie od pory roku, warto zorganizować sobie przyjemny wypad i odwiedzić malownicze miejsca, z których słyną okolice stolicy Dolnego Śląska.

Można tam odetchnąć świeżym powietrzem i cieszyć się spokojem. Najpopularniejsze z nich to:

  • jeziorka i stawy niedaleko Jelcza-Laskowic – doskonałe do pływania latem lub urządzenia grilla późną wiosną;
  • Zalew Mietkowski – tutaj również z opcją wypożyczenia sprzętu wodnego np. kajaków;
  • dolina rzeki Bystrzycy z przecudownymi uroczyskami i romantycznymi ruinami XIX-wiecznych pałaców oraz odnowionym kompleksem zamkowym w Korbielowicach;
  • Ślęża – popularna także zimą ze względu na zbocza nadające się do zjeżdżania sankami.

Aktywnie poza miastem również jesienią i zimą

Blisko miasta znajduje się też szereg historycznych miasteczek idealnych do zwiedzenia zimą lub późną jesienią (m.in. Trzebnica, Kiełczów czy Biskupice Podgórne). Kilkanaście kilometrów od granic miasta usytuowane są dwa aerokluby – jeden w Mirosławicach, kolejny w Szymanowie. Warto wiedzieć, że cyklicznie organizowane są tam kursy nauki snowkitingu (sport łączący latawiec pociągowy ze snowboardem lub nartami). W niedalekim Rakowie na chętnych spróbowania swoich sił na polu golfowym czeka Toya Golf & Country Club – profesjonalni instruktorzy za niewygórowaną cenę wprowadzą nowicjuszy w arkana gry. Pole czynne jest o każdej porze roku, o ile temperatura utrzymuje się na plusie. W Ozorowicach znajduje się znakomity teren do gry w paintballa; przed zażyciem odrobiny adrenaliny można zahaczyć o pobliski Strzeszów i zrobić sobie zdjęcie na tle zabytkowego pałacu Rehdigerów. Z kolei we wsiach Borowa, Gałów, Sadków i Siedlec pojeździcie konno, co na pewno sprawi też frajdę dzieciom. Atrakcji jest więc sporo, problemem może być jedynie dojazd. Większość opisanych tu miejsc jest słabo skomunikowana z Miastem Stu Mostów. Czy w związku z tym są one niedostępne dla tych, którzy nie mają własnego samochodu?

Czy opłaca się wziąć taksówkę poza miasto?

Do każdej z tych lokalizacji w łatwy sposób dojedziecie z Eko Taxi. To się opłaca! Cena za kilometr w naszej korporacji jest stała, bez względu na strefę i wynosi 2,40 zł! Warto pamiętać, że nasi kierowcy dowiozą was bezpośrednio na miejsce – komfortowo i bez stresu, że spóźnicie się na pociąg.

Uwaga posiadacze 6-osobowych minivanów! Zapraszamy do współpracy w charakterze taksówkarza we Wrocławiu

Rekrutacja w naszym wrocławskim oddziale trwa cały czas. Nieustannie poszukujemy kierowców, którzy chcieliby zasilić nasze szeregi. Ze względu na dużą popularność taksówek w postaci 6-osobowych minivanów, chętnie podejmiemy się współpracy z osobami posiadającymi samochody przystosowane do przewozu większej liczby osób. Z wymogów formalnych wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B i mieć ukończone 21 lat. W pracy taksówkarza niezbędna jest również doskonała znajomość topografii miasta oraz odporność na stres. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Inżynierskiej 2. Kandydatom na taksówkarzy przedstawimy możliwe formy współpracy, nasze oczekiwania oraz szacunkowy przychód. Oferta jest też skierowana dla kierowców samochodów osobowych. Bez względu na to, czy posiadacie własny wóz, czy nie, chętnie zaprosimy was na rozmowę kwalifikacyjną. Bo przecież najważniejsze są chęci i zapał do pracy!

Może Cię zainteresować również