Tanie taxi we Wrocławiu – wypróbuj najatrakcyjniejszą ofertę w mieście i zaufaj Eko Taxi!

Tanie taxi we Wrocławiu – wypróbuj najatrakcyjniejszą ofertę w mieście i zaufaj Eko Taxi!

Tanie taxi we Wrocławiu to skuteczny środek transportu, dzięki któremu bezpiecznie i komfortowo wrócimy do domu z wieczornego wyjścia czy dotrzemy na ważne spotkanie biznesowe. Niedrogie taksówki dają możliwość błyskawicznego poruszania się po mieście bez dużych nakładów finansowych, dlatego są opcją dostępną dla bardzo szerokiego grona klientów. Poznaj ofertę Eko Taxi Wrocław – jednej z najtańszych sieci taksówek w Mieście Stu Mostów.

Spis treści:
Kiedy warto zamówić kurs?
Nasza oferta – poznaj opcje dodatkowe!
Cennik
Stawki za kurs dla różnych stref
Metody płatności

Kiedy warto zamówić tanie taxi we Wrocławiu?

Tanie taxi we Wrocławiu to opcja wybierana przez bardzo szerokie grono klientów, którzy podróżują tym środkiem transportu w niezwykle różnorodnych celach. Dawno już skończyły się czasy, w których wezwanie popularnej “taryfy” kojarzyło się z luksusem i zbytkiem. Dziś taksówki nie zajeżdżają jedynie po biznesmenów wybierających się na ważne służbowe spotkania i zamożne pary planujące odwiedzenie teatru. Dzięki ogromnej rynkowej konkurencji i nieustającej popularności tego rozwiązania, taksówki stały się usługą dostępną dla wszystkich osób potrzebujących szybkiego i komfortowego transportu z punktu A do punktu B.

Według badania Polskie Taksówki 2016 przeprowadzonego przez osoby odpowiedzialne za powstanie jednej z najpopularniejszych aplikacji mobilnej do zamawiania taxi, najczęstszym powodem, dla którego klienci decydują się na kurs, są wieczorne wyjścia i powroty z centrum miasta. Niezależnie od tego, czy umówiliśmy się na wizytę w klubie z przyjaciółmi, wieczorne rozgrywki bilardowe przy kuflu piwa, czy też mamy rocznicowe spotkanie z drugą połówką, taksówka to najlepsze rozwiązanie, aby błyskawicznie stawić się w umówionym miejscu bez konieczności uruchamiania własnego samochodu. Oczywiście w miastach tak dużych jak Wrocław komunikacja miejska funkcjonuje bez zarzutu, jednak nie każdy ma pod domem przystanek umożliwiający bezpośrednie połączenie tramwajowe czy autobusowe z wybranym punktem miasta. Ponadto przy tego typu wyjściach niejednokrotnie chodzi o kwestię czasu – obecnie wszyscy są zabiegani i nie mają nawet chwili wytchnienia, ciągle uzupełniając dziury w kalendarzach nowymi obowiązkami. Przy tak napiętym harmonogramie i wymagającym tempie życia wiele osób doceni możliwość uzyskania kilkunastu dodatkowych minut na oddech przed towarzyskim wyjściem.

Taksówka to także najlepsze możliwe rozwiązanie podczas nocnych powrotów do domu. Wystarczy jeden telefon, aby w kilkanaście minut dotrzeć pod same drzwi mieszkania – bez marznięcia na pustych przystankach, forsujących pieszych wycieczek w oddalone dzielnice Wrocławia czy ryzyka natknięcia się na nieprzyjemnych przechodniów. Wybierając tanie taxi z sieci Eko Taxi, klienci nie muszą przejmować się wygórowanymi cenami za kurs. Mogą bez przeszkód zamówić przewóz komfortowym samochodem, a wszystko to niezależnie od odległości czy pory.

Taksówki w mieście

Poznaj szczegóły oferty Eko Taxi – jednej z najtańszych sieci taksówek we Wrocławiu

Jedną z najtańszych sieci taxi we Wrocławiu, która oferuje szereg niezwykle atrakcyjnych opcji dodatkowych, jest ogólnopolska firma Eko Taxi. To sieć wysokiej klasy komfortowych samochodów przewozowych, oznaczonych charakterystycznym logo zielonej koniczynki. Poza Wrocławiem auta Eko Taxi spotkać można na ulicach największych miast Polski – Warszawy, Poznania, Katowic, Lublina i Krakowa. Każdy samochód prowadzony jest przez licencjonowanego kierowcę, który dba o najwyższy poziom komfortu pasażerów. Poza tradycyjnymi przewozami taksówkarskimi sieć oferuje także różnorodne opcje dodatkowe, wśród których wymienić można przede wszystkim poniższe usługi.

Zakupy na telefon – przez całą dobę!

Zakupy na telefon to opcja dodatkowa oferowana przez Eko Taxi we Wrocławiu i pozostałych miastach, w których funkcjonuje sieć. Jest środek nocy, a Ty organizujesz parapetówkę, na której jakimś cudem zabrakło alkoholu? Podczas przyjęcia urodzinowego Twojej pociechy na pół godziny przed podaniem tortu zorientowałaś się, że brakuje świeczek? A może złapałeś grypę i nie chcesz wychodzić z domu, jednocześnie pilnie potrzebując zakupów? O nic się nie martw, kierowcy Eko Taxi zrealizują zleconą im listę zakupów i przywiozą zamówienie pod same drzwi Twojego domu! Usługę zlecić można siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Do kosztu zakupów doliczyć należy opłatę za kurs.

Monitorowany przewóz dzieci

Eko Taxi zajmuje się także usługami związanymi z monitorowanym przewozem dzieci. Nie musisz się martwić o to, czy Twoja pociecha bezpiecznie wróci do domu po wycieczce szkolnej lub popołudniowych zajęciach dodatkowych. Dzięki profesjonalizmowi kierowców zyskujesz gwarancję, że dziecko przewiezione zostanie bezpośrednio z punktu A do punktu B, a Ty zyskasz dokładny wgląd w pozycję taksówki na mapie miasta.

Zamówienie taksówki z fotelikiem dla dzieci

Eko Taxi dba o komfort nie tylko dorosłych pasażerów, ale i dzieci, dlatego istnieje możliwość zamówienia kursu z dodatkowym wyposażeniem w postaci fotelika dla najmłodszych klientów. Za przyjazd tego typu taksówki uiszczana jest dodatkowa opłata wynikająca z nadprogramowych kilometrów, jakie kierowca pokonuje w celu pobrania fotelika ze stacjonarnej siedziby firmy oraz odwiezienia go z powrotem do biura po zrealizowaniu danego kursu. Jeśli potrzebujesz zamówić taksówkę z fotelikiem dla dziecka, pamiętaj, aby sprecyzować taką prośbę podczas rozmowy z dyspozytorem. Lub zaznaczyć odpowiednią opcję podczas wzywania taksówki za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eko Taxi.

Wezwij tanią taksówkę we Wrocławiu

Ceny taniego taxi we Wrocławiu – poznaj cennik Eko Taxi i realizuj kursy nocą, nie martwiąc się o koszty!

Eko Taxi ma jedną z najatrakcyjniejszych ofert w całym Wrocławiu. Za wezwanie komfortowego samochodu, który błyskawicznie stawi się pod wskazany adres i bezpiecznie dowiezie nas do celu, zapłacimy jedynie 2,40 zł za każdy przejechany kilometr. Co to oznacza? Że do opłaty początkowej za tzw. “trzaśnięcie drzwiami” doliczana jest niezwykle konkurencyjna kwota 2,40 zł na pokonany kilometr. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert wśród firm taksówkarskich funkcjonujących na terenie całego Wrocławia!

Dzięki stałym kwotom za przejazd możemy w prosty sposób przewidzieć szacunkowy koszt zamówionego kursu. W zadaniu tym z pewnością pomoże nam specjalny program do wyceny wartości przejazdów, który znaleźć można na ogólnopolskiej stronie internetowej Eko Taxi oraz podczas korzystania z przypisanej do sieci taksówek, specjalnej aplikacji mobilnej. Wystarczy wpisać miasto, na którego terenie zamierzamy zamówić taksówkę oraz wybrać adres startowy oraz punkt docelowy naszej trasy. Program błyskawicznie obliczy i poda nam szacunkową kwotę, na jaką opiewać będzie realizacja zleconego kursu. Dzięki tego typu informacjom każdy pasażer może upewnić się, ile wyniesie planowany transport i przygotować się na wydatek, np. odkładając stosowną ilość gotówki.

Co niezwykle istotne dla nocnych marków, którzy uwielbiają korzystać z uroków Wrocławia po zmroku, kwoty za przejazd taksówką z koniczynką Eko Taxi nie zmieniają się także ze względu na porę dnia. Oferta gwarantuje, że przez całą dobę za każdy przejechany kilometr zapłacimy 2,40 zł. Bez względu na to, czy korzystamy z transportu w godzinach szczytu, późną nocą, czy nawet o świcie, zawsze mamy pewność, że opłata za kurs nie będzie dla nas przykrym zaskoczeniem.

Jedziesz do centrum miasta, na lotnisko czy dwie ulice dalej? Nie ma znaczenia, gdyż Eko Taxi oferuje stałe stawki we wszystkich strefach!

Oferta Eko Taxi należy do niezwykle wartych uwagi propozycji wśród sieci taksówkarskich we Wrocławiu nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny czy ich niezmienność ze względu na porę dnia. Równie istotny jest także fakt, że kwota za każdy przejechany kilometr jest stała niezależnie od wybranej taryfy oraz strefy miejskiej, w jakiej aktualnie znajduje się potrzebujący kursu pasażer. Co to oznacza?

Niezależnie od tego, czy zamawiamy taksówkę znajdując się w ścisłym centrum Wrocławia, czy też będąc na jego obrzeżach, kwota początkowa oraz stawka za przejechane kilometry nie ulegają najmniejszym zmianom. Należność nie zmienia się także ze względu na wybraną taryfę – niektóre sieci taksówek oferują zupełnie inny cennik dla weekendów i dni świątecznych. W przypadku Eko Taxi możemy mieć pewność, że opłata za kurs samochodem z zielonym logo pozostanie stała niezależnie od pory dnia czy naszej lokalizacji.

Płatność gotówką, kartą, a może umowa na przejazdy bezgotówkowe? Dowiedz się, jak możesz zapłacić za tani kurs w Eko Taxi Wrocław

Jeszcze jakiś czas temu gotówka stanowiła jedyną dostępną opcję płatności za tanie taxi we Wrocławiu i innych miastach Polski. Realizacja należności za każdym razem pociągała za sobą konieczność przygotowania określonej, najlepiej wyliczonej kwoty. Nie każdy kierowca taxi dysponował bowiem odpowiednią pulą gotówki do wydania reszty. Niejednokrotnie kurs taksówką wiązał się także z koniecznością odwiedzenia bankomatu, a w kryzysowych sytuacjach nawet proszeniem kierowcy, aby poczekał na swoją należność pod domem pasażera, skąd klient pospiesznie donosił odpowiednią ilość gotówki.

Dziś czasy znacząco się zmieniły – już nikogo nie dziwi fakt, że w taksówce znajdziemy terminal płatniczy obsługujący karty kredytowe, debetowe i płatnicze z systemem paypass. Co więcej, urządzenie to staje się pewnego rodzaju standardem, jakiego oczekiwać można od rzetelnych sieci taksówkarskich, które elastycznie dostosowują się do coraz wyższych wymagań współczesnych klientów. Jedną z takich firm jest właśnie Eko Taxi, które w swoich samochodach oferuje pasażerom możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką. Aby mieć pewność, że obsługujący nas kierowca ma przy sobie terminal, warto zaznaczyć taką prośbę podczas zamawiania kursu przez centralę (pod numerem 713 82 82 82) bądź korzystając z aplikacji mobilnej Eko Taxi.

Poza kartą i gotówką sieć Eko Taxi proponuje także ciekawą metodę płatności w postaci realizacji przejazdów bezgotówkowych. Jest to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim dla firm i korporacji, choć nie ma przeszkód ku temu, aby korzystali z niego również klienci indywidualni.

Ruch uliczny i taksówki

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi Wrocław – jak to działa?

Podróżowanie za pośrednictwem taniego taxi to nie tylko domena osób korzystających z bogatej oferty nocnego życia Wrocławia. Taksówkę bardzo często zamawiają także biznesmeni, którzy wykorzystują ten środek transportu w celu dotarcia na istotne konferencje, spotkania służbowe czy podczas przewożenia dokumentacji z jednej filii przedsiębiorstwa do innej. Jeśli firma, w której pracujemy ma wiele potrzeb związanych z transportem miejskim, najrozsądniejszym wyjściem jest podpisanie umowy na przewozy bezgotówkowe z wybraną korporacją taksówkarską. Generuje to znaczne oszczędności w zakresie kosztów przejazdu, zapewniając pracownikom wygodne i przemyślane rozwiązanie wszelkich kwestii związanych z poruszaniem się po Wrocławiu i innych miastach Polski.

Aby korzystać z wygody rozwiązania, jakim są przejazdy bezgotówkowe w sieci tanich taksówek Eko Taxi, należy podpisać specjalną umowę z przedstawicielami firmy. Na jej podstawie klient biznesowy i indywidualny zyskuje dostęp do specjalnej platformy elektronicznej, dzięki której możliwa jest bieżąca kontrola zrealizowanych kursów bezgotówkowych.

Przejazdy bezgotówkowe Eko Taxi funkcjonują na podstawie czterech różnych form identyfikacji kursów. Są to:

  • wydrukowane, jednorazowe vouchery na przejazd,
  • uprawnione numery telefonów, dzięki którym możliwe jest zamówienie taksówki przygotowanej do obsługi wybranego kursu bezgotówkowego,
  • korzystanie z aplikacji mobilnej, dzięki której możliwe jest wezwanie taksówki uprawnionej do obsługi klienta z podpisaną umową na przejazdy bezgotówkowe,
  • specjalne, przypisane do umowy karty bezgotówkowe stosowane w terminalach taksówek Eko Taxi.

Jakie ograniczenia nałożyć można na pracowników uprawnionych do przejazdów bezgotówkowych?

Podpisanie umowy na przejazdy bezgotówkowe taksówkami Eko Taxi daje pracownikowi wybranego przedsiębiorstwa wiele możliwości związanych z bieżącą kontrolą finansów przeznaczonych na transport. Indywidualna platforma elektroniczna pozwala bowiem na szczegółowy wgląd w historię zrealizowanych przejazdów. Pracownik zarządzający programem może zweryfikować długość trwania poszczególnych kursów, dni, w których doszło do realizacji przejazdów, oraz godziny ich rozpoczęcia i zakończenia. Dzięki tak szczegółowym danym znacznie łatwiej przewidzieć i zaplanować wszelkie koszty związane z firmowym transportem teraz i w przyszłości. W określaniu prognoz niezwykle pomocną okazuje się także opcja generowania czytelnych i bardzo szczegółowych zestawień w postaci specjalnych raportów okresowych. Wszystkie informacje związane z wykonanymi kursami przedstawione zostają w prostej do przyswojenia formie, którą da się dowolnie personalizować. Mowa tu o możliwościach wprowadzenia podziału na poszczególne jednostki kosztowe, podzielenia podsumowania według pracy konkretnych działów kadrowych czy też modyfikowania raportu tak, aby wyodrębnić w zestawieniu prowadzone przez firmę działania eventowe.

Przy pomocy platformy elektronicznej można także dowolnie modyfikować zakres przyznawanych pracownikom uprawnień. Nie zabrakło również możliwości nadawania różnego rodzaju ograniczeń. Osoba zarządzająca platformą Eko Taxi w imieniu wybranego przedsiębiorstwa może na przykład wprowadzić modyfikacje dotyczące dni, w których pracownicy będą mieli możliwość korzystać z kursów bezgotówkowych. W ten sposób osoby zatrudnione jeżdżą taksówkami np. wyłącznie w dni robocze. Nie brakuje również opcji dodania konkretnego zakresu godzin, np. od 10:00 do 16:00. Funkcje te zapobiegają sytuacji, w której pracownicy mogliby korzystać z przejazdów bezgotówkowych po godzinach pracy, w celach innych niż firmowe.

Realizacja kursu bezgotówkowego Eko Taxi w praktyce niewiele różni się od podróżowania klasyczną taksówką. Po dowiezieniu klienta pod wskazany adres kierowca wprowadza do terminalu kwotę wskazaną przez taksometr, a pasażer zatwierdza ją specjalnym, przypisanym do umowy, czterocyfrowym kodem PIN.

Przejazdy odnotowane w systemie elektronicznym każdego miesiąca podsumowane zostają na fakturze VAT wystawionej przedstawicielowi danej firmy korzystającej z kursów bezgotówkowych. Przedsiębiorstwo ma następnie aż 21 dni na spłatę należności, co odbywa się zwykle w formie elektronicznego przelewu bankowego.

Może Cię zainteresować również