Usługi taxi we Wrocławiu – zrób zakupy na telefon, przewieź zwierzaka i wezwij pomoc w wymianie koła!

Usługi taxi we Wrocławiu – zrób zakupy na telefon, przewieź zwierzaka i wezwij pomoc w wymianie koła!

Taxi we Wrocławiu obecnie nie kojarzy się jedynie z pasażerskimi kursami realizowanymi z punktu A do punktu B najkrótszą możliwą drogą. Współczesne firmy taksówkarskie stale rozszerzają wachlarz świadczonych usług, aby możliwie najlepiej wpisać się w oczekiwania wymagającego klienta. Dzięki temu w stolicy Dolnego Śląska możemy zamówić samochód dla liczniejszej grupy osób, zrealizować usługę zakupów na telefon czy też wynająć auto na organizowaną w firmie imprezę integracyjną. Poznaj usługi dodatkowe świadczone w Eko Taxi Wrocław!

Spis treści:
Jakie usługi oferują nowoczesne przewozy?
Metody płatności
Zasady przejazdów bezgotówkowych
Eko wspiera rodziców
Wynajem auta na większą liczbę pasażerów
Zasady zakupów na telefon
Pozostałe usługi dodatkowe

Co poza tradycyjnymi przejazdami osobowymi oferuje nowoczesne taxi we Wrocławiu?

Oferta nowoczesnego taxi we Wrocławiu to nie tylko klasyczne kursy pasażerskie na telefon, które polegają wyłącznie na błyskawicznym przewiezieniu klienta z jednej części miasta do drugiej. Konkurencja na rynku usług taksówkarskich sprawia, że firmy systematycznie poszerzają zakres świadczonych usług o kolejne atrakcyjne opcje dodatkowe. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów i zawalczyć o ich uwagę na dłużej.

Opcje dodatkowe, o których mowa, to między innymi elastyczność w kwestiach form realizacji płatności za przejazd. We współczesnych taksówkach coraz liczniej spotkać można terminale płatnicze, dzięki którym opłaty za kurs dokonać można przy pomocy karty z systemem paypass. Nie bez znaczenia pozostają także polecane klientom biznesowym umowy na przejazdy bezgotówkowe.

Nowoczesne taksówki wezwać można zarówno przy pomocy tradycyjnego połączenia telefonicznego z centralą, jak i korzystając z bezpłatnej aplikacji mobilnej, dzięki której zamówienie taksówki jest niezwykle proste.

Wrocławskie taksówki dowożą zakupy na zamówienie, pomagają holować samochody osobowe klientów, a nawet służą jako bezpieczny i sprawdzony środek przewozu dzieci. Występują w wersjach klasycznego auta osobowego, pojemnego samochodu typu combi – na wypadek konieczności zabrania większej liczby bagaży – a nawet kilkuosobowego minivana, który świetnie sprawdzi się jako opcja przewozu większej grupy osób po wyjątkowo hucznym przyjęciu.

Nie zapominajmy także o kierowcach taksówek gotowych przewieźć nasze ukochane zwierzątko, podjechać w dowolne miejsce na terenie Wrocławia i pomóc klientowi zmienić koło czy też bezpiecznie odprowadzić auto bezpośrednio pod dom klienta.

Tak bogata oferta nadprogramowych usług sprawia, że nietrudno oprzeć się wrażeniu, jakoby taksówki już dawno przestały być wyłącznie alternatywnym dla komunikacji miejskiej środkiem lokomocji. Współcześnie postrzegamy je raczej jako pomoc w organizowaniu życia. Nowoczesne firmy taksówkarskie wyręczają nas w wielu obowiązkach, na dobre wpisując się w codzienność. Jeśli poszukujesz korporacji taksówkarskiej, która kompleksowo odpowie na wszelkie Twoje potrzeby, przy okazji nie rezygnując z niezmiernie atrakcyjnych cen – pora na zapoznanie się z ofertą Eko Taxi Wrocław!

Taksówka Eko Taxi oferuje wiele usług dodatkowych

Płatność kartą, gotówką i za pośrednictwem faktury VAT na przejazdy bezgotówkowe, czyli o elastycznych opcjach realizacji należności w Eko Taxi Wrocław

Możliwość zrealizowania płatności kartą za usługę taxi we Wrocławiu nikogo już nie zaskakuje, choć jeszcze kilka lat temu widok taksówki z terminalem niejednego wprowadziłby w zdumienie. Posługiwanie się kartą płatniczą to prawdziwy symbol naszych czasów. Kawałek plastiku skutecznie wyparł potrzebę noszenia przy sobie większej ilości gotówki, zapewniając możliwość dokonania komfortowej płatności w większości placówek handlowych i usługowych na terenie naszego kraju. Nic więc dziwnego, że kartą płatniczą, kredytową bądź debetową zapłacimy także w nowoczesnych taksówkach. Ucina to wszelkie problemy związane z gorączkowym przeszukiwaniem zawartości portfela w poszukiwaniu drobnych na napiwek czy też koniecznością wydłużenia kursu taksówką w celu zajechania pod najbliższy możliwy bankomat. Wystarczy przyłożyć kartę do czytnika – klik! – i płatność dokonana!

Oczywiście terminal płatniczy nie należy do standardowego wyposażenia absolutnie wszystkich taksówek we Wrocławiu. Zdarza się, że natkniemy się na auto, w którym jedyną opcją rozliczenia jest tradycyjna forma płatności gotówkowej. Są to jednak najczęściej przypadkowe samochody zaparkowane w licznych zatoczkach i postojach taxi. Należą one zwykle do niezrzeszonych w żadnej firmie prywatnych kierowców, którzy samodzielnie ustalają stawki za kursy taxi. Z tego powodu dla pewności i komfortu dotyczących cen oraz metod płatności warto skorzystać z firmy o ugruntowanej pozycji na rynku taksówkarskim we Wrocławiu.

Tego rodzaju korporacją z pewnością jest ogólnopolska sieć Eko Taxi, której filie znaleźć można w największych ośrodkach gospodarczych naszego kraju. Poza Wrocławiem auta z logo zielonej koniczynki poruszają się także na ulicach Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic i Lublina.

W samochodach Eko Taxi uregulować należność za kurs możemy nie tylko przy pomocy karty płatniczej czy gotówki. Niezwykle atrakcyjną formą płatności – a już szczególnie dla klientów biznesowych – jest rozliczanie się na podstawie faktury VAT wystawionej na podstawie umowy na przejazdy bezgotówkowe.

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi – na czym to polega?

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi realizowane są na podstawie umowy zawartej pomiędzy wybraną firmą a przewoźnikiem taxi. Wraz z podpisaniem stosownych dokumentów przedstawiciel przedsiębiorstwa zyskuje dostęp do specjalnej platformy elektronicznej, dzięki której otrzymuje wgląd w historię zrealizowanych zleceń. Z poziomu programu może także generować jednorazowe vochery na przejazd taxi w formacie PDF, które następnie wręcza się pracownikom drogą mailową bądź osobiście.

To tylko jedna z możliwości skorzystania z przejazdu bezgotówkowego. Uprawnieni pracownicy mogą także wezwać taksówkę za pomocą specjalnych, przypisanych do umowy numerów telefonu bądź wykorzystując aplikację mobilną. Popularnością cieszą się także karty na przejazdy, które również dołącza się do podpisanej wcześniej umowy.

Platforma elektroniczna pozwala osobie zarządzającej przejazdami na dokładny wgląd w historię zrealizowanych bezgotówkowych kursów taxi. W programie zebrane są dane dotyczące daty, godziny, długości trwania i kwoty, na jaką odbyły się poszczególne przejazdy. Możliwa jest więc bieżąca kontrola wydatków firmy związanych z miejskim transportem. Nie bez znaczenia pozostaje także opcja generowania czytelnych i obszernych zestawień w formie okresowych raportów. Platforma elektroniczna pozwala na podzielenie podsumowania na odddzielne jednostki kosztowe związane z pracą poszczególnych działów kadrowych, czy też osobnych, realizowanych w przedsiębiorstwie projektów.

Dzięki programowi możliwe jest także nadawanie specjalnych uprawnień bądź ograniczeń – wystarczy kilka kliknięć, aby pracownicy mogli korzystać z kursów Eko Taxi jedynie w dni robocze bądź tylko w godzinach swojej zmiany. Tego rodzaju ustawienia zapobiegają sytuacji, w której przedstawiciele firmy wykorzystują możliwość darmowego przejazdu w celach innych niż służbowe.

Usługi Eko Taxi można zamówić telefonicznie

Taksówka z fotelikiem dla dziecka, a może monitorowany przewóz Twojej pociechy? Sprawdź, jak tanie taxi we Wrocławiu wspiera rodziców!

Po usługi taniego taxi we Wrocławiu niejednokrotnie sięgają także rodzice, którym zależy na bezpiecznym transporcie ich pociechy. Interesującą propozycję usług dodatkowych związanych z tym aspektem przedstawia firma Eko Taxi. Dzwoniąc na centralę, bez problemów możemy zamówić taksówkę wyposażoną w specjalny fotelik dla dzieci bądź nawet zlecić kierowcy monitorowany przewóz naszej pociechy z punktu A do punktu B.

Taxi z fotelikiem dla dzieci

Zgodnie z prawem w polskich taksówkach nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach. Pracownicy Eko Taxi zdają sobie jednak sprawę z tego, że niektórym rodzicom nie chodzi o literę prawa, tylko o bezpieczeństwo swoich pociech. W związku z tym firma oferuje usługę „fotelik” płatną dodatkowo 30 zł do ceny kursu. Nadprogramowa opłata spowodowana jest faktem, że kierowca musi przyjechać do biura pobrać fotelik odpowiedni do wieku dziecka, wykonać zamówiony kurs, po czym niezwłocznie odwieźć fotelik do siedziby firmy. Rodzice dzwoniący na centralę powinni od razu zaznaczyć potrzebę zamówienia taxi z fotelikiem oraz podać wiek dziecka. Eko Taxi radzi, aby planowany kurs z najmłodszymi członkami rodziny zamówić odpowiednio wcześniej – tak, aby kierowca miał czas na pobranie fotelika z siedziby firmy.

Monitorowany przewóz dzieci taksówką

Zamówienie taksówki może być także rozwiązaniem dla rodziców, którzy z różnych powodów nie mają możliwości samodzielnie odebrać swojego dziecka z wieczornych zajęć dodatkowych czy też zawieźć je na przyjęcie urodzinowe koleżanki. Obowiązki zatrzymały Cię dłużej w biurze? Utknąłeś w popołudniowym korku? Ktoś z przyjaciół potrzebował pilnej interwencji? Powody nie mają znaczenia – wystarczy jeden telefon, aby zamówić taksówkę, która bezpiecznie przewiezie Twoją pociechę w dowolne miejsce. Kierowca odbierze dziecko z punktu zbiórki po wycieczce klasowej, przewiezie malucha do domu babci czy cioci lub do domu po wieczornej wizycie w kinie. Jeśli rodzic przy zamawianiu taksówki mającej przewieźć jego dziecko w wyznaczone miejsce korzysta jednocześnie z aplikacji mobilnej Eko Taxi, możliwe jest monitorowanie pozycji taksówki. Na telefonie wyświetla się bowiem mapka oddająca realne położenie samochodu aż do momentu, gdy taksówkarz zakończy kurs. Wówczas wystarczy telefon na centralę, aby upewnić się, że maluch bezpiecznie trafił do punktu docelowego.

Wynajem taksówki na więcej niż czterech pasażerów – poznaj usługi Eko Taxi Wrocław związane z przewozem większych grup osób!

W szerokim wachlarzu usług prezentowanym przez Eko Taxi Wrocław natkniemy się nie tylko na tradycyjne osobowe auta, które mieszczą do czterech klientów naraz. Gdy zależy nam na grupowym powrocie z imprezy, zwykle zamówić trzeba więcej niż jedną taksówkę. W przypadku korzystania z usług Eko Taxi nie jest to jednak konieczne. Wystarczy, że dzwoniąc na centralę, wyraźnie zaznaczymy, że na transport czeka niestandardowa liczba pasażerów. Obecnie w ofercie przewoźnika znaleźć można mieszczące do 6 osób miniwany, które świetnie sprawdzą się jako środek transportu dla grupek znajomych wracających z prywatki, odwiozą do siedziby firmy pracowników po wyjeździe integracyjnym czy też zajmą się rozwiezieniem dzieci do domów po zakończonym przyjęciu urodzinowym kolegi. Opłata za podstawienie 6-osobowego vana wynosi 10 zł do ceny kursu wskazanej przez taksometr.

Potrzebujesz czegoś z miasta? Skorzystaj z usług dodatkowych Eko Taxi Wrocławi i zleć kierowcy zakupy na telefon!

Kolejną atrakcyjną usługą dodatkową świadczoną przez Eko Taxi są zakupy na telefon. Z pewnością znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której impreza trwa w najlepsze i nagle ktoś informuje uczestników zabawy, że właśnie skończył się alkohol. Nikt nie może poprowadzić samochodu, a najbliższa stacja benzynowa znajduje się w sporej odległości od miejsca, w którym odbywa się prywatka… Ten czarny scenariusz da się jednak szybko rozjaśnić – wystarczy wezwać taksówkę z opcją robienia zakupów na telefon!

Dzwoniąc na centralę taxi, należy tylko przekazać dyspozytorowi odpowiednią listę zakupów, aby niedługo później pod naszymi drzwiami zjawiła się taksówka zaopatrzona w stosowne artykuły.

Eko Taxi oferuje trzy rodzaje zakupów na terenie Wrocławia:

  • zakupy tradycyjne, najczęściej w formie alkoholu, napojów czy papierosów. Mowa tu przede wszystkim o produktach szeroko dostępnych w miejskich sklepach. Za dowiezienie zamówienia do klienta – poza wartością, na jaką opiewa rachunek za zakupy – inkasowana jest także opłata wskazana przez taksometr. Nie może być ona jednak niższa niż 20 złotych. Usługa ta realizowana jest przez całą dobę;
  • zakupy w aptece – usługa realizowana jest tak samo, jak w przypadku zakupów tradycyjnych – kierowca przywozi leki pod wskazany adres, a pasażer reguluje wartość rachunku oraz dopłaca cenę, jaką za pokonaną trasę podliczył taksometr. Podobnie jak wyżej, kwota ta nie może być niższa niż 20 złotych;
  • zakupy na wynos – opcja dowiezienia do klienta jedzenia na wynos. Analogicznie jak w przypadku pozostałych opcji zakupowych płatność za usługę – poza wartością rachunku z restauracji – pokrywa kwota wskazana przez taksometr. Nie może być ona jednak niższa niż 25 złotych.

W razie potrzeby istnieje także możliwość poproszenia kierowcy o pomoc we wniesieniu zakupów do domu czy mieszkania. Usługa ta wynosi 5 zł.

Taxi we Wrocławiu świetnie sprawdzają się w złą pogodę

Przewóz zwierząt w taksówce, przesyłki na terenie Wrocławia i holowanie – poznaj pozostałe usługi dodatkowe w Eko Taxi!

Eko Taxi Wrocław poza otwieraniem się na liczniejsze grupy podróżnych, dbaniem o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu i realizowaniem zakupów na telefon, oferuje wiele innych atrakcyjnych opcji dodatkowych. To usługi, które niejednokrotnie okazują się bardzo przydatne zarówno dla pasażerów, jak i… kierowców!

Taxi z opcją przewozu zwierząt

Wizyta u lekarza weterynarii czy wakacje w towarzystwie ukochanego czworonoga to jedynie kilka powodów, dla których czasem potrzebujemy skorzystać z wygodnego transportu wspólnie z naszym zwierzakiem. W Eko Taxi istnieje taka możliwość! Wystarczy wyraźnie zaznaczyć taką prośbę podczas kontaktu z centralą bądź wybrać odpowiednią opcję przy korzystaniu z aplikacji mobilnej, aby przyjechała po nas taksówka, w której akceptowany jest przewóz zwierząt. Za przewożenie małych zwierząt nie zapłacimy więcej niż normalną wartość kursu podaną przez taksometr. Dotyczy to przede wszystkim pupili przewożonych w specjalnych klatkach i kontenerkach oraz psów, które nie są większe niż do wysokości kolana. Jeśli natomiast zamierzamy podróżować z większymi czworonogami, będziemy zobowiązani do uiszczenia dopłaty w wysokości 5 zł do podstawowej ceny przejazdu. Jeśli przewożony pies nie mieści się na kolanach właściciela, obowiązkiem opiekuna jest posiadanie odpowiedniego koca, maty lub folii, dzięki którym zwierzę nie zabrudzi wnętrza samochodu.

Wyślij przesyłkę… taksówką!

Kierowcy Eko Taxi w razie potrzeby mogą pełnić takżę rolę kurierów. Wystarczy przekazać taksówkarzowi przesyłkę oraz zaznaczyć, na jaki adres na terenie Wrocławia należy ją dostarczyć. Opłata za tego typu usługę to wartość z taksometra – nie moża być ona jednak niższa niż 15 złotych. Podobnie jak w przypadku zakupów istnieje możliwość poproszenia kierowcy o pomoc we wniesieniu przesyłki do domu czy mieszkania. Usługa ta wynosi 5 zł.

Pomoc w wymianie koła, odpalanie na kable i holowanie, czyli taksówka jak pomoc drogowa

Po taksówkę Eko Taxi zadzwonić mogą także osoby, które spotkały drogowe nieprzyjemności i potrzebują pomocy w uruchomieniu samochodu, ściągnięciu go z drogi bądź dokonaniu drobnych napraw. Za pomoc w wymianie koła na terenie Wrocławia zapłacimy 25 zł. Odpalenie samochodu z wyładowanym akumulatorem to wydatek tego samego rzędu, a za usługę holowania zapłacimy podwójną kwotę z taksometru, ale nie mniej niż 50 zł.

Może Cię zainteresować również