Polska sieć taxi we Wrocławiu – poznaj ofertę i cennik Eko Taxi! Przedstawiamy zalety korzystania z naszych usług!

Polska sieć taxi we Wrocławiu – poznaj ofertę i cennik Eko Taxi! Przedstawiamy zalety korzystania z naszych usług!

Polskich sieci taxi jest w kraju sporo. Jedną z nich jest Eko Taxi, która działa we Wrocławiu oraz wielu innych miastach w kraju: Warszawie, Katowicach, Lublinie, Krakowie i Poznaniu. W stolicy Dolnego Śląska nasze taksówki jeżdżą już od kilku lat, budując stabilną markę na rynku. Wysoka jakość usług, wykwalifikowani kierowcy i atrakcyjne, niskie ceny kursów w Eko Taxi sprawiają, że grono zadowolonych klientów wciąż się powiększa. Dlaczego warto zamawiać kursy w polskiej sieci Eko Taxi we Wrocławiu? Poznaj zalety poruszania się po mieście w naszych taksówkach z charakterystyczną zieloną koniczyną i dowiedz się, ile zapłacisz za przejazdy na różnych odległościach. Zobacz też, jakie dodatkowe usługi i udogodnienia czekają na klientów Eko Taxi Wrocław!

Spis treści:
Zalety korzystania z naszej sieci
Cennik i metody płatności
Sposoby zamawiania kursu
Zakupy z dowozem na telefon
Inne usługi dodatkowe

Polska sieć taxi we Wrocławiu – zalety korzystania z usług Eko Taxi. Dlaczego warto przemieszczać się po dużym mieście taksówką?

Polska sieć Eko Taxi we Wrocławiu działa bardzo prężnie, a to dlatego, że mieszkańcy tego miasta bardzo chętnie wybierają właśnie taksówki jako swój środek transportu. Nic dziwnego – korzystanie z usług dobrej firmy taksówkowej ma wiele zalet. Po pierwsze nie jesteśmy zależni od rozkładu jazdy autobusów i tramwajów. Ma to duże znaczenie przede wszystkim wtedy, gdy musimy się dostać w słabo skomunikowany z innymi dzielnicami punkt Wrocławia, na przykład lotnisko. Jeżeli już mowa o dalszych podróżach, warto wspomnieć, że wybieranie taksówki wiąże się także z możliwością wygodnego przewiezienia dużej liczby bagaży. Dobrze jest wspomnieć o tym, ile mamy toreb, walizek lub innych wielkogabarytowych przedmiotów przy zamawianiu samochodu z polskiej sieci taxi we Wrocławiu. W Eko Taxi istnieje opcja wysłania po pasażera auta kombi, w którym jest zdecydowanie więcej miejsca na przewożenie bagaży niż w zwykłym samochodzie osobowym.

Kolejną zaletą przemieszczania się po Wrocławiu taksówką jest to, że możemy sporo zaoszczędzić na czasie. Podróżowanie samochodem jest zdecydowanie szybsze niż poruszanie się pieszo, zwłaszcza jeżeli odwiedzamy miasto po raz pierwszy lub wybieramy się w nieznaną dotąd lokalizację we Wrocławiu. Warto wtedy skorzystać z usług Eko Taxi – nasi kierowcy są świetnie wprawieni w jazdę po mieście i doskonale znają topografię Wrocławia i najbliższych okolic. Możemy być pewni, że taksówką z charakterystyczną zieloną koniczynką zawsze dojedziemy do celu bezpiecznie i tak szybko, jak będzie to możliwe. Taksówkarze często znają różne skróty i takie trasy, które w godzinach szczytu pozwolą nam uniknąć stania w długim korku. Również o innych porach warto korzystać z usług Eko Taxi – możemy zamawiać transport o każdej godzinie, w nocy i za dnia. Z wielu miejsc po 22:00 lub 23:00 trudno jest się dostać do domu rzadko jeżdżącą komunikacją miejską, a na siedzeniu pasażera w taksówce Eko Taxi możemy przejechać dowolną odległość, niezależnie od daty i godziny.

Poruszanie się po mieście samochodem polskiej sieci taxi charakteryzuje się dużą wygodą jazdy. Wybierając taksówkę, na pewno nie będziemy musieli się przesiadać, co może mieć miejsce w przypadku poruszania się po Wrocławiu środkami komunikacji miejskiej. Wystarczy, że komfortowo usiądziemy we wnętrzu samochodu, podamy kierowcy adres i możemy się na czas podróży zrelaksować lub oglądać miasto przez okno. Wygoda podróżowania taksówką jest bardzo ważna w przypadku przemieszczania się z dziećmi lub osobami starszymi, które powinny w czasie przejazdu bezpiecznie siedzieć. Niestety niekiedy trudno jest znaleźć miejsce w zatłoczonym autobusie lub tramwaju. Warto też skorzystać z usług polskiej sieci Eko Taxi, gdy musimy przewieźć zwierzę – pupile często lepiej znoszą jazdę samochodem niż środkami komunikacji miejskiej. Dobrze jest wiedzieć, że wiele firm taksówkowych, w tym Eko Taxi, oferuje też cały wachlarz usług dodatkowych, niekoniecznie związanych z przewozem osób – opowiemy o nich więcej w dalszej części artykułu.

Polska sieć Eko Taxi we Wrocławiu bezpiecznie zawiezie Cię na miejsce!

Podróżuj tanio po Wrocławiu o każdej porze dnia i nocy! Poznaj cennik polskiej sieci Eko Taxi

Polska sieć Eko Taxi należy do najtańszych firm taksówkowych w kraju. We wszystkich pięciu miastach, w których można spotkać samochody z zieloną koniczynką, proponuje atrakcyjnie niskie ceny kursów dla wszystkich swoich pasażerów. Nie inaczej jest we Wrocławiu. Opłata początkowa w Mieście Stu Mostów wynosi zaledwie 6 zł i jest w tę cenę wliczony pierwszy przejechany w wygodnej taksówce kilometr. Podany koszt nie zmienia się w zależności od strefy i taryfy taksówkowej, czyli pozostanie taki sam, niezależnie od tego, w jakim punkcie we Wrocławiu zaczyna i kończy się kurs oraz o jakiej godzinie w danym dniu się odbywa. Podobnie niezmienna jest w Eko Taxi cena za drugi i każdy kolejny przebyty w taksówce kilometr – przez całą dobę opłata ta wynosi 2,40 zł. Warto jeszcze wiedzieć, że minimalny koszt kursu to 10 zł – zatem przejazd na małej odległości także jest opłacalny. Z kolei w przypadku długich kursów, które wynoszą więcej niż 40 kilometrów, na przykład do jednej z otaczających Wrocław miejscowości, ceny przejazdów są ustalane indywidualnie z klientem. W polskiej sieci Eko Taxi dbamy o to, aby koszt kursu zawsze był możliwie jak najkorzystniejszy dla klienta.

Jeżeli już mowa o jednym z najniższych cenników wśród działających we Wrocławiu polskich sieci taxi, warto także wspomnieć o metodach płatności za kursy w Eko Taxi. We wszystkich naszych samochodach pasażerowie mogą zapłacić za przejazd zarówno kartą płatniczą, kredytową lub debetową, jak i gotówką. Warto pamiętać, że niezależnie od tego, jaki sposób wybierzemy, możemy w łatwy sposób obliczyć cenę kursu, dzięki przejrzystemu cennikowi i stałej cenie za kilometr. Pozwoli nam to przygotować sobie wcześniej odpowiednią kwotę i zaplanować swój budżet.

W polskiej sieci Eko Taxi możliwe są także przejazdy bezgotówkowe. Z tej opcji korzystają najczęściej różne firmy i korporacje, aby zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i komfortowe przejazdy, na przykład na miejsca spotkań z kontrahentami, teren budowy czy miejsce, w którym odbywa się branżowa konferencja. Oczywiście klienci indywidualni również mogą zdecydować się na wykupienie przejazdów bezgotówkowych w Eko Taxi we Wrocławiu. Takie rozwiązanie opiera się na specjalnej umowie, którą firma lub osoba prywatna podpisuje z polską siecią Eko Taxi. Następnie klient otrzymuje dostęp do platformy elektronicznej, która umożliwia realizację kursów bezgotówkowych. Klienci indywidualni oraz biznesowi mogą korzystać z jednorazowych voucherów na przejazdy lub specjalnych kart bezgotówkowych, które są obsługiwane za pomocą terminali w samochodach Eko Taxi. Możliwe jest także zarejestrowanie konkretnych numerów telefonów, za pomocą których można zamawiać taksówkę przystosowaną do przejazdów bezgotówkowych. Dużym ułatwieniem jest także aplikacja mobilna Eko Taxi. Za jej pośrednictwem również można wezwać taksówkę dla osoby, która będzie korzystać z bezgotówkowego kursu.

Taxi z polskiej sieci Eko Taxi we Wrocławiu można wezwać przez aplikację

 

Jak zamówić transport z polskiej sieci taxi we Wrocławiu? Poznaj wygodne sposoby wzywania taksówki Eko Taxi i ciesz się komfortowym, szybkim oraz bezpiecznym przejazdem!

Dla polskiej sieci Eko Taxi z Wrocławia równie ważny co niskie ceny kursów, jest prosty sposób zamawiania taksówki. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów dwie niezawodne metody wzywania auta Eko Taxi. Pierwszym jest oczywiście wykonanie telefonu na naszą centralę. Wystarczy wybrać numer wskazany na stronie internetowej i po połączeniu się z dyspozytornią podać adres, na jaki ma przyjechać po nas taksówka. Jeżeli chcemy od razu dowiedzieć się, jaka będzie cena kursu, warto podać także cel naszej podróży i dyspozytor poda nam szacowany koszt przejazdu. Przy okazji rozmowy telefonicznej dobrze jest także zaznaczyć, czy będziemy mieć ze sobą bagaże lub zwierzę; czy w kursie będzie brało udział dziecko, dla którego potrzebny będzie fotelik, oraz czy przewóz będzie obejmował także osobą niepełnosprawną. Przydatna będzie także informacja o liczbie pasażerów, zwłaszcza, jeżeli taksówką będą jechały więcej niż 4 osoby. Przez telefon można zamawiać nie tylko przejazdy, ale także wszystkie usługi dodatkowe Eko Taxi.

Druga metoda zamawiania taniej taksówki to skorzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi. Zainstalowanie jej na telefonie lub tablecie jest całkowicie darmowe, a używanie – wyjątkowo proste. Po wyrażeniu zgody na pobieranie naszej aktualnej lokalizacji aplikacja może sama ustawić według niej adres początkowy kursu. Możemy także ręcznie wpisać miejsce startowe lub wybrać dowolny punkt na wyświetlającej się mapie. Jest również pole na uzupełnienie danych na temat celu naszej podróży. Tu, podobnie jak w poprzednim przypadku, możemy wpisać adres samodzielnie lub zaznaczyć punkt na ekranie naszego urządzenia mobilnego. Podczas zamawiania taksówki przez aplikację warto także uwzględnić to, czy taksówką będą jechały więcej niż 4 osoby lub czy będą z nami zwierzęta. Możemy także zaznaczyć prośbę o to, aby kierowca znał język angielski lub o wysłanie do nas samochodu kombi z większą ilością miejsca na bagaże lub inne duże przedmioty. Po uzupełnieniu wszystkich tych danych na ekranie telefonu lub tabletu wyświetlą nam się wszelkie niezbędne informacje, czyli:

  • orientacyjny czas przyjazdu taksówki,
  • szacowany koszt kursu,
  • jaki samochód będzie obsługiwał nasz kurs,
  • jaka jest aktualna lokalizacja jadącej o nas taksówki.

Usługi dodatkowe w polskiej sieci Eko Taxi – zamawiaj zakupy z dowozem na terenie Wrocławia i okolic przez całą dobę!

Polska sieć Eko Taxi, jak już wspomnieliśmy, posiada w swojej ofercie szereg atrakcyjnych usług dodatkowych. Jedną z nich jest bardzo wygodne zlecenie przez telefon zakupów z dowozem. Bardzo często korzystają z tej opcji osoby bawiące się na wszelkiego rodzaju domówkach. Dzięki zakupom na telefon z Eko Taxi żaden uczestnik nie musi opuszczać zabawy na rzecz pochłaniającej sporo czasu wyprawy do sklepu całodobowego lub na stację benzynową. Zakupy z dowozem to ułatwiające życie rozwiązanie także dla osób zapracowanych lub opiekujących się małymi dziećmi. Ludzie pracujący czasami po 12 godzin, rzadko kiedy mają okazję, czas i energię, aby podczas dnia roboczego wybrać się po podstawowe zaopatrzenie domu i lodówki. Podobnie wszyscy rodzice maluchów wiedzą, jak problematyczne może być wyjście z dziećmi do hipermarketu. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi Eko Taxi!

Warto wiedzieć, jakie dokładnie zakupy możemy zamówić z dowozem w Eko Taxi. Pierwsza opcja to zakupy tradycyjne, czyli takie, które obejmują produkty spożywcze, napoje, alkohol i papierosy dostępne we wrocławskich sklepach. Jaki jest koszt takiego kursu z zakupami? Minimalna cena to 20 zł. Koszty jednak wahają się w zależności od tego, ile wyniósł taksówkarza zakup zleconych przez klienta towarów oraz jaką łączną odległość musiał pokonać do sklepu i we wskazaną lokalizację docelową. Klienci Eko Taxi mogą także zamawiać przez telefon zakupy w aptece. Koszt kursu z zakupionymi środkami farmakologicznymi oblicza się na takich samych zasadach, co w przypadku zakupów tradycyjnych. Istnieje także możliwość przywiezienia przez taksówkarza tak zwanych zakupów na wynos, czyli jedzenia z wybranego przez nas lokalu gastronomicznego. W tym wypadku minimalny koszt kursu to 25 zł, chyba, że taksometr wskaże wyższą kwotę. Do tego należy oczywiście doliczyć cenę zamówionych potraw. Taksówkarz może wnieść zrobione przez siebie zakupy bezpośrednio do domu klienta za symboliczną dopłatą w wysokości 5 zł.

Polska sieć Eko Taxi funkcjonuje we Wrocławiu

Polska sieć Eko Taxi we Wrocławiu z szeroką ofertą usług dodatkowych – dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Polska sieć Eko Taxi we Wrocławiu to nie tylko przewóz osób oraz zwierząt, ale też możliwość wygodnego przetransportowania dużych bagaży lub zakupów. W Eko Taxi na klientów czeka dużo więcej usług dodatkowych! Poznaj kilka z nich!

Monitorowany przewóz dzieci

Chcesz mieć stuprocentową pewność, że Twoje dziecko dotrze bezpiecznie do szkoły, na zajęcia dodatkowe lub z powrotem do domu? Zamów monitorowany przewóz swojej pociechy w Eko Taxi! Jak to dokładnie działa? Rodzic lub opiekun podczas zamawiania taksówki musi zaznaczyć, że dziecko będzie podróżowało w pojedynkę. Należy także ustalić przebieg kursu, czyli punkt startowy oraz adres docelowy. Warto też powiedzieć dyspozytorowi lub bezpośrednio taksówkarzowi, gdzie dokładnie dziecko ma trafić, na przykład do szkoły podstawowej o danym numerze lub do Miejskiego Domu Kultury w konkretnej dzielnicy. Na prośbę klienta, kierowca może wejść z dzieckiem do budynku oraz dać znać telefonicznie rodzicom, że ich pociecha bezpiecznie dotarła na miejsce.

Przewóz przesyłek

Często zdarza się tak, że potrzebujemy pilnie nadać jakąś przesyłkę na terenie Wrocławia i okolic, ale nie mamy czasu, aby iść na pocztę lub zamawiać i czekać na kuriera. W takiej sytuacji warto zamówić samochód Eko Taxi. Wystarczy przekazać taksówkarzowi przesyłkę i podać adres, na jaki należy ją zawieźć. Pomocne będzie podanie kierowcy numeru do osoby, która paczkę będzie odbierać. Minimalny koszt kursu z przesyłką to 15 zł. Możemy również poprosić taksówkarza o wniesienie przesyłki do budynku – wystarczy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 5 zł.

Taksówkowa pomoc drogowa

Czy wiesz, że po Eko Taxi można dzwonić także w przypadku awarii swojego samochodu na drodze? Nasi taksówkarze mogą pomóc klientom w uruchomieniu auta, ściągnięciu go z ulicy lub wykonaniu drobnych prac naprawczych. Kierowcy służą wsparciem także podczas wymiany koła lub odpalenia samochodu z wyładowanym akumulatorem – cena za te usługi wynosi 25 zł. Możemy poprosić także o holowanie swojego samochodu za taksówką. Wiąże się to z podwójną opłatą wskazaną przez taksometr. Minimalny koszt to 50 zł.

Może Cię zainteresować również